Жіноча консультація

Спеціалізований альтернативний догляд

Контактна інформація

Жіноча консультація знаходиться на 1-му поверху нашої клініки.

Телефон (044) 560-76-72 | Email info@darncrp.kiev.ua

Послуги відділення

 • Організація і проведення комплексу профілактичних заходів щодо збереження репродуктивного здоров”я населення;
 • проведення лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ушкоджень вагітності післяпологового періоду, гінекологічних захворювань на основі сучасних досягнень науки і практики;
 • Раннє виявлення вагітних жінок (до 12 тижнів) та їх диспансерний нагляд;
 • Своєчасне виявлення захворювань у вагітних та скерування їх у стаціонари;
 • Скерування вагітних, які потребують лікування в денному гінекологічному стаціонарі, яким непотрібно цілодобове медичне спостереження;
 • Забезпечення взаємозв’язку з пологовими стаціонарами та поліклінічними закладами м.Києва;
 • Впровадження в практику сучасних засобів діагностики та лікування ускладнень вагітності, захворювань породіль, гінекологічних захворювань;
 • Організація і проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок з використанням сучасних методів обстеження (кольпоскопія, цитологія та ін.) з метою раннього виявлення та лікування гінекологічних захворювань;
 • Організація підготовки вагітних до пологів і залучення сім”ї;
 • Організація і проведення консультування сімей з питань планування сім”ї;
 • Організація медико-генетичного консультування подружжя;
 • Диспансерне спостереження гінекологічних хворих згідно наказу МОЗ України від 15.07.2011 № 417 “Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні”;
 • Своєчасне надання до пологової та післяпологової відпустки, скерування на лікарсько-консультативну комісію та МСЕК.
 • огляд, діагностика і консультування пацієнток;
 • профілактичний огляд гінекологом для визначення стану репродуктивної системи;
 • лабораторна і клінічна діагностика: цитологія шийки матки, РАР – тест, виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) і вірусу папіломи людини, ПЛР та ін .;
 • обстеження партнерів на ІПСШ, спостереження за ходом лікування;
 • планування та ведення вагітності;
 • діагностика і лікування захворювань шийки матки (ерозії, дисплазії та ін.);
 • діагностика і лікування доброякісних новоутворень;
 • діагностика і лікування ендокринологічних порушень, клімактеричних розладів;
 • індивідуальний підбір контрацептивів.

Впровадження в практику сучасних методів підготовки сім’ї до народження дитини. Інформування та навчання вагітних, матерів та членів їх родин щодо переваг та методів грудного вигодовування. Допомога матерям успішно розпочати раннє грудне вигодовування. Навчання вагітних, матерів та членів їх родини як годувати грудьми та як зберегти лактацію в складних ситуаціях, в тому числі якщо вони тимчасово відокремлені від своїх дітей.

На стадії вагітності до 7 тижнів в медичних установах проводиться вакуумний аборт, або, як його ще називають – міні – аборт.

Контрацептивна дія внутрішньоматкової спіралі (ВМС) обумовлена впливом іонів металу або гормонів на сперматозоїди, активність яких вони знижують. Крім того, встановлена спіраль сприяє посиленню перистальтики фалопієвих труб і виробленню спеціальних ферментів і антитіл, що заважають закріпленню плідного яйця в матці. ВМС також підсилює скорочувальну активність матки. Тому в тому випадку, якщо плідне яйце все ж закріпилося в матці, спіраль викличе ранній самовільний аборт.

Конізація шийки матки – це медична маніпуляція, під час якої проводиться висічення трансформованої зони шийки матки у вигляді фрагмента, що має конусоподібну форму. Фрагмент включає частину шийки матки та її шийного каналу. Процедура конізації проводиться з метою точної діагностики та лікування передпухлинних і пухлинних захворювань шийки матки.

Мазок із статевих органів (мікроскопічне або бактеріоскопічне дослідження)- це дослідження біоматеріалу (відокремленого, зіскоба) зі статевих органів за допомогою світлового мікроскопа під різними збільшеннями з попереднім забарвленням матеріалу або без нього (нативний мазок). В даний час широко впроваджується комбіноване застосування світлової мікроскопії і цифрової фотографії за допомогою різних цифрових мікроскопів спільно зі спеціальними комп’ютерними програмами, що значно підвищує ефективність дослідження.

Кріодеструкція шийки матки – це методика лікування патологічних змін в області шийки матки із застосуванням рідкого азоту (охолодження до температури в діапазоні 90-180 градусів).

Кардіотокографія (КТГ) являє собою процедуру докладного обстеження ембріона, яка здатна виявити будь-які відхилення від норми під час вагітності. У разі наявності змін, що перешкоджають правильному розвитку дитини, лікар призначає необхідний курс лікування.

Спільна підготовка чоловіка (членів сім’ї) і жінки до процесу пологів. Підготовку до пологів з партнером можна пройти індивідуально або в групі.

Записатися на прийом

[bookly-form category_id=”7″ hide=”categories,week_days,time_range”]

Керівник відділення та персонал

Потужна команда, яка працює для вашого здоров'я

Удод Наталія Василівна

Завідувач жіночої консультації, лікар-акушер-гінеколог

Воробйова Олена Анатоліївна

Лікар-терапевт

Корінна Ліна Володимирівна

Лікар-акушер-гінеколог

Омельченко Ніна Андріївна

Лікар-акушер-гінеколог

Савінов Володимир Миколайович

лікар-акушер-гінеколог

Волошин Леонід Леонідович

Лікар-акушер-гінеколог

Діденко Тетяна Анатоліївна

Лікар-акушер-гінеколог

Горбатюк Вікторія Миколаївна

Лікар-акушер-гінеколог

Рябков Анатолій Анатолійович

Лікар-акушер-гінеколог

Антонюк Тетяна Іванівна

Лікар-акушер-гінеколог

Волошина Маріанна Станіславівна

Лікар-акушер-гінеколог

Бондаренко Валерій Аркадійович

Лікар-акушер-гінеколог

Кочура Галина Станіславівна

Лікар-гінеколог-онколог

Черемісіна Світлана Анатоліївна

Лікар-акушер-гінеколог

Савчук Любов Захарівна

Лікар-акушер-гінеколог

Грицько Олена Миколаївна

Лікар-акушер-гінеколог

Колесник Віталій Іванович

Лікар-акушер-гінеколог

Лісовенко Олена Владиславівна

Лікар-акушер-гінеколог

Степанова Інна Анатоліївна

Лікар-акушер-гінеколог

Кушнір Майя Анатоліївна

Лікар-невропатолог

Здоров’я кожної жінки безцінне, адже тільки жінки здатні виношувати і народжувати дітей. Щоб наше майбутнє було безхмарне і щасливе, дітки мають народжуватися здорові. Кожна жінка має дбати про своє здоров’я, бо відомий факт, що чимало жіночих захворювань тривалий час розвиваються безсимптомно. Систематична профілактика стане запорукою міцного жіночого здоров’я. Лікарі усього світу радять проходити огляд гінеколога 1 раз на півроку. Позбутися сумнівів з приводу свого здоров’я допоможе жіноча консультація нашого центру.

Одним з головних напрямків нашої роботи є планування та ведення вагітності до моменту появи на світ малюка і спостереження матусь в післяпологовому періоді. Залишаючи відгуки, жінки нерідко називають нашу поліклініку затишного сімейного клінікою, весь персонал якої піклується про пацієнтів, як про своїх рідних і близьких. При підготовці до пологів жінки потребують особливого ставлення, і у нас вони отримують професійний догляд і цілодобову підтримку.

Сьогодні жінки мають можливість готуватися до появи малюків і народжувати як в державних, так і в приватних медичних установах. Але багато хто вибирає саме державні центри підготовки до пологів, так як тут доступний весь спектр консультативно-діагностичної та лікувальної допомоги, заснований на дбайливому і шанобливе ставлення. До того ж у кожної майбутньої породіллі є можливість скористатися окремими послугами.

Наше відділення ведення вагітності може запропонувати широкий спектр послуг, що відповідають всім сучасним стандартам. При цьому програми-плани створюються індивідуально для кожної пацієнтки. Здійснюючи вашу підготовку до цього найважливішого моменту в житті кожної жінки, лікар врахує і особливості фізіології майбутньої породіллі, і її переваги. В рамках програми ведення вагітності ваш особистий лікар може скоригувати тактику спостереження і кількість діагностичних процедур в залежності від перебігу вагітності та внутрішньоутробного розвитку плода.

Серйозно замислюєтеся про своє здоров’я і здоров’я малюка, приходьте до нас.

Важливим моментом при виборі медичного закладу є можливість пройти потрібні дослідження і консультації комплексно. Підготовка до пологів по вашій особистій програмі в нашому центрі передбачає можливість отримати консультацію фахівців всіх основних напрямків медицини.

Крім того:

 • основним напрямком діяльності нашої поліклініки з моменту її заснування є саме оптимізація репродуктивного здоров’я людини і його сім’ї;
 • ми дбаємо про те, щоб прийшли до нас майбутні мами отримували якомога більше турботи стосовно вагітності;
 • у нас майбутнім породіллям доступні консультації всіх фахівців;
 • наші клієнтки можуть здати у нас всі необхідні аналізи;
 • пакет документів вагітної (в тому числі обмінна карта, дородовий і післяродовий відпустку) оформляється в повному обсязі;
 • наші фахівці забезпечують супровід вагітності всіх видів:
 • одноплодной, багатоплідної, фізіологічної, що настала в результаті застосування ДРТ, що протікає нормально і ускладненою.

Цілодобова турбота – це те, що вам зараз так необхідно

Сьогодні ведення вагітності в Києві в нашому центрі здійснюється лікарями вищої категорії, а сама установа має відмінне сучасне матеріальне оснащення. Оцініть ці фактори, і у вас більше не буде сумнівів, хто повинен вести вашу вагітність – наші фахівці або лікарі жіночої консультації за місцем проживання. Додамо, що наше медичний заклад співпрацює з кращими пологовими будинками столиці.

Вам нададуть допомогу та підтримку висококваліфіковані фахівці всіх профілів: акушери-гінекологи, ендокринологи, кардіологи, терапевти, гастроентерологи, неврологи, імунологи, дерматологи та ін. Тому жінки з хронічними захворюваннями, прийшовши до нас, можуть бути впевнені, що їх чекає комплексна високопрофесійна медична допомога. Наші лікарі успішно проводять лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій і супроводжують ЕКО-вагітність на всій її довжині.

Як тільки у майбутньої породіллі виникає питання щодо ведення вагітності, вона може проконсультуватися у свого лікаря або при особистій зустрічі, або по телефону. Цілодобова підтримка підтримка – найважливіший фактор, що визначає спокій вагітної жінки.

Є у нас днівний стаціонар, що дозволяє проводити процедури під пильним контролем персоналу. На відміну від звичайної жіночої консультації, де після будь-якої процедури ви повинні відразу ж покинути кабінет, у нас ви зможете відпочити з комфортом і не хвилюватися за своє здоров’я і здоров’я малюка.

Ми будемо з вами і в післяпологовий період

Крім загальнодоступних і широко відомих лабораторно-діагностичних процедур у нас можна пройти процедуру НПД. Неінвазивна пренатальна діагностика дає можливість виявити наявність хромосомних порушень у плоду вже з десятого тижня вагітності. Надійність цього методу дослідження становить 90-99%.

Вагітні можуть пройти і інструментальні методи досліджень. Це у льтразвуковая діагностика, в тому числі допплерометрия, що дозволяє виявити особливості розвитку плода. За допомогою такого методу дослідження оцінюється судинний кровообіг, матково-плацентарний, кровотік плода. Проводиться УЗ-діагностика щитовидної і молочних залоз, кардіотокографія плода для оцінки його стан на основі частоти серцебиття і активності.

Безумовно, кожна майбутня мама може вибрати послуги звичайній жіночій консультації. Але пам’ятайте, що до лікаря доведеться ходити регулярно, і чим більше термін, тим частіше потрібно відвідувати акушера-гінеколога. Кваліфіковане ведення вагітності в нашій поліклініці – це шанс знайти чудового особистого лікаря. Він забезпечить ваші пологи в пологовому будинку і в разі необхідності завжди буде поруч з вами протягом всього передпологового періоду. І ніяких черг, і тільки уважне дбайливе ставлення всіх фахівців.

При веденні вагітності фахівцями медичного закладу ви можете бути впевнені в тому, що ваше здоров’я і здоров’я малюка будуть в надійних руках. Ваш доктор складе для вас індивідуальну програму-план, куди увійдуть як відвідування гінеколога і комплекс класичних досліджень, так і будь-які інші медичні послуги, які ви захочете отримати.

Наші фахівці готові підтримувати вас і в післяпологовий період. Після виписки з пологового будинку по післяпологовий програмі-плану надаються такі послуги:

 • консультація і огляд акушером-гінекологом (мінімум 2 рази);
 • гінекологічне УЗД (мінімум 2 рази);
 • УЗД молочних залоз;
 • мікробіологічне дослідження флори пологових шляхів;
 • комплексна допомога при грудному вигодовуванні.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном (044) 560-76-72