Денні стаціонари

Контактна інформація

Денні стаціонари знаходяться на 1-му поверху нашого центру.

Виклик (044) 560-76-72 | Email info@darncrp.kiev.ua

Послуги стаціонарів

Денний стаціонар є одним з прогресивних методів організації роботи, яка сприяє підвищенню рівня амбулаторно-поліклінічної допомоги, раціональному використанню ліжкового фонду стаціонару, створення стаціонарозамінних форм організації та надання медичної допомоги.

Зосередження уваги на подальший розвиток стаціонарозамінних форм надання стаціонарної медичної допомогихворому населенню дозволяє шляхом організації роботи денного стаціонару в дві зміни на 20 – хірургічних ліжках, щорічно оздоровлювати близько 2 тисяч хворих.

Медикаментозне забезпечення здійснюється за рахунок хворих, крім пільгової категорії населення. Це чорнобильці, інваліди Великої вітчизняної війни, УВВВ, УБД та прирівняні до них. Ці категорії населення забезпечуються медичними засобами безоплатно. Денний стаціонар забезпечений ліками для надання невідкладної медичної допомоги. В разі погіршення стану хворого в період лікування в денному стаціонарі здійснюється його термінове направлення до цілодобового стаціонару.

Відбір хворих на лікування в денний стаціонар здійснюється лікарями КДЦ та ПМСД. Контроль за відбором хворих здійснюється завідуючими відділеннями центру та зав. денним стаціонаром згідно положення про порядок направлення хворих на лікування в денний стаціонар.

Лікування хворихіндивідуальне та комплексне: режим, дієта, медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні методи лікування. Для подальшої підтримуючої терапії інформація про хворого передається дільничному лікареві чи вузьким фахівцям (невропатолог, кардіолог, гастроентеролог). Постійно здійснюється послідовність в роботі лікарів денного стаціонару і дільничних лікарів, що покращує ефективність надання медичної допомоги населенню.

В жіночій консультації денний стаціонар для вагітних на 9 ліжок.

  1. Надання високо кваліфікованої медичної допомоги.
  2. Здійснення планової госпіталізації віднесених до групи ризику і диспансерних хворих з метою попередження хронізації функціональних розладів і загострень хронічних захворювань.
  3. Раціональне використання фінансів і ліжкового фонду при забезпеченні стаціонарною медичною допомогою певної категорії хворих, обстеження і лікування яких проведено вдень.
  4. Попередження або зменшення у госпіталізованих пацієнтів стресових станів, що виникають при цілодобовому перебуванні у стаціонарі при тривалому відриві від сім’ї.
  5. Корекція гігієнічної поведінки і підвищення їх знань здорового способу життя, профілактики та лікування захворювань.
  6. Широке застосування у комплексній терапії сучасних методів лікування і реабілітації, використовуючи всі діагностичні і лікувальні підрозділи нашого центру.
  7. Визначити подальші види поетапного лікування хворих, які виписуються.
  8. Аналіз ефективності і якості роботи денного стаціонару.
  9. Систематичне підвищення теоретичної і практичної підготовки співробітників денного стаціонару.

Денні стаціонари розраховані – хірургічний на 20 ліжок, акушерсько-гінекологічний на 9 ліжок. Хворі приймаються до денного стаціонару планово, за направленням дільничних педіатрів або вузьких спеціалістів та при наявності відповідної документації.

Проведення лікувально-діагностичних процесів у денному стаціонарі передбачає лікування, до обстеження та профілактичні заходи.

Обстеження, лікування здійснюється у тісній взаємодії з діагностичним відділенням, вузькими спеціалістами.

1 Медикаментозний.
2 Фізіотерапія (інгаляції, електрофорез, тубус-кварц, УВЧ).
3 ЛФК.
4 Масаж.
5 Аромотерапія.

Записатися на прийом

Завантаження...

Керівник денного стаціонару та персонал

Потужна команда, яка працює для вашого здоров'я

Денні стаціонари розміщені в сучасному корпусі на окремому поверсі і мають:

• хірургічний на 20 ліжок;

• акушерсько-гінекологічний на 9 ліжок;

• палата інтенсивної терапії;

• маніпуляційний кабінет;

• хол для відпочинку;

• буфет.

Денні стаціонари є самостійними підрозділами в структурі нашого центру. Відкриті з метою надання стаціонарного лікування хворим, за станом здоров’я яким не потрібен цілодобовий нагляд лікаря, для забезпечення протирецидивного лікування з хронічною патологією внутрішніх органів та систем, забезпечення необхідної допомоги хворим з гострими захворюваннями в стадії реконвалесценції, з загостренням хронічної патології при неускладненому перебігу захворювання, а також проведення лікувально-профілактичних заходів із групи підвищеного ризику.

Записатися на консультацію можна за телефоном (044) 560-76-72