Вакансії

Ми завжди в пошуках кваліфікованих співробітників!

Ми раді вітати Вас в розділі вакансії Консультативно-діагностичного центру №1 Дарницького району.

Непорушною цінністю та запорукою довгострокового успіху центру є наші співробітники – талановиті, творчі, яскраві, амбіційні та висококваліфіковані фахівці, націлені на досягнення найкращих результатів в наданні медичної допомоги за європейськими стандартами і відповідальні за свою роботу перед пацієнтом і суспільством в цілому.

Колектив центру – це команда однодумців, яку складають понад 200 чоловік. Всі лікарі – професіонали високого класу, значна частина з них мають вчені ступені.

Ми намагаємося створити можливості для добробуту, стабільності та самореалізації наших співробітників. Усвідомлюючи значення кожного співробітника, наш центр також чекає відповідального ставлення до роботи у вирішенні індивідуальних завдань для загального результату.

На даний момент немає відкритих позицій в медичному центрі. Проте, ми завжди зацікавлені в залученні фахівців до нашого центру і готові розглянути всі цікаві пропозиції.

Ви можете надіслати своє резюме електронною поштою або info@darncrp.kiev.ua позначки «відділ кадрів», і ми зв’яжемося з вами, якщо у нас є доступні вакансії.

Штатний розподіл

  • Адміністрація
  • Лікарі
  • Медсестри
  • IT

Думаємо, Ви могли б працювати з нами?

Відправте своє резюме, щоб ми організували співбесіду!