Кабінет кардіолога

Контактна інформація

Кабінет кардіолога знаходиться на 1-му поверху нашого центру.

Телефон (044) 560-76-72 | Email info@darncrp.kiev.ua

На сьогоднішній день патології серця є досить поширеною та небезпечною проблемою, що стосується не лише людей старшого віку, а й діагностується у молоді. Це викликано в більшості випадків вродженими вадами серцево-судинної системи, проте велика кількість людей звертається із захворюваннями, спричиненими поганою екологією, способом життя людини та іншими зовнішніми факторами.

Робота лікаря-кардіолога є надзвичайно важливою та відповідальною, так як вона спрямована на визначення і усунення причин розвитку захворювання, пов’язаного із серцево-судинною системою. Чим швидше патологія буде виявлена та діагностована, тим більше шансів позбутись недугу до того, як він переросте у щось серйозніше та хронічне.

Серцево-судинні захворювання представляють групу патологічних станів, що вражають серце і кровоносні судини, погіршуючи їх функціональний стан.

Послуги відділення

• Серцева недостатність
• Порушення серцевого ритму або аритмії
• Вади серця, в тому числі вроджені
• Захворювання серцевого м’яза (кардіоміопатії)
• Захворювання перикарда
• Захворювання аорти та синдром Марфана
• Судинні захворювання (захворювання кровоносних судин).

• гостра біль за грудиною,
• підвищене серцебиття,
• перебої в роботі серця,
• дискомфорт або слабість,
• болі в області серця, які виникають під час навантаження,
необхідно одразу звернутись до кардіолога, так як відтягування або самолікування може призвести до ускладнень.

Записатися на прийом

[bookly-form category_id=”12″ hide=”categories,week_days,time_range”]

Керівник кабінету та персонал

Потужна команда, яка працює для вашого здоров'я

Горобець Інна Михайлівна

Лікар-кардіолог

Вітренко Світлана Григорівна

Лікар-кардіолог

Висоцька Ольга Миколаївна

Лікар-кардіолог

Медвідь Антоніна Іванівна

Лікар-кардіолог

Гнєзділова Зінаїда Миколаївна

Лікар-кардіолог

Семенюк Василь Андрійович

лікар-ревматолог

КНП Консультативно-діагностичний центр №1 Дарницького району одним з основних напрямків своєї діяльності задекларувала ефективну та сучасну кардіологію у Києві. Діагностичне обладнання кабінету кардіолога центру дає можливість ефективно проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо під час прийому пацієнта, що дозволяє значно скоротити час на визначення причин захворювання серцево-судинної системи.

Насамперед спеціаліст центру проводить дослідження на основі об’єктивних критеріїв (огляд, розпитування пацієнта про спосіб життя, шкідливі звички тощо). При потребі буде записано електрокардіограму (ЕКГ). Також кардіолог центру, при наявності показів, або із скринінговою ціллю, запропонує провести Ехокардіографію (ЕХО серця, або ультразвукове обстеження серця), щоб своєчасно визначити причини виникнення патологій. Саме завдяки цьому підходу, діагностування дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику.

Саме такий прогресивний підхід і застосовує наш центр, що являє собою лікувально-діагностичний центр з відповідним обладнанням. Завдяки команді спеціалістів різноманітного профілю діагностування відбувається на високому рівні та із залученням життєво важливого досвіду, що дозволяє точно та професійно визначити причину виникнення хвороби.

Наш центр займається виявленням різноманітних захворювань та їхнім консервативним лікуванням. Ми визначимо патологічні зміни серцевої діяльності ще на ранніх етапах захворювання, що ефективно впливає на процес одужання.

Індивідуальних підхід, професійність та використання новітніх технологій та розробок в області кардіології – це саме те, що наш центр пропонує своїм пацієнтам.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном (044) 560-76-72