Кабінет гастроентерології

Контактна інформація

Кабінет гастроентерології знаходиться на 1-му поверху нашого центру.

Виклик (044) 560-76-72 | Email info@darncrp.kiev.ua

Послуги кабінету

 • збір анамнезу,
 • огляд пацієнта,
 • призначення необхідного переліку аналізів і досліджень, необхідних для постановки і уточнення діагнозу.

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань шлунка і питаннями профілактики їх виникнення, використовуючи при цьому науковий та практичний досвід профільних асоціацій лікарів-гастроентерологів Києва та інших міст України, а також міжнародних асоціацій.

Часто, навіть коли ознаки захворювання в наявності, хворі не поспішають на консультацію до гастроентеролога. Сподіваючись на «абияк» або відкидаючи думку про те, що потрібно почати професійне лікування захворювання, люди починають займатися самолікуванням.

Гастроентеролог в ході обстеження визначає ознаки захворювання шлунка, а потім проводить результативне лікування захворювання. Проводячи прийом, наш фахівець за допомогою інструментальних та лабораторних методів проводить діагностику і лікування захворювань шлунка, печінки, підшлункової залози та жовчних шляхів.

Записатися на прийом

Завантаження...

Керівник кабінету та персонал

Потужна команда, яка працює для вашого здоров'я

Журавель Раїса Володимирівна

Лікар-гастроентеролог

Ознаки, що говорять про те, що необхідно відвідати лікаря-гастроентеролога:

 • Біль у шлунку та за грудною кісткою
 • Часте відчуття печії після їжі
 • Часта відрижка
 • Розлади в роботі ШКТ — закрепи чи пронос
 • Нудота
 • Блювання

Якщо принаймні один з цих симптомів триває довгий час, це сигнал організму про проблему, яку потрібно негайно діагностувати, щоб попередити її розвиток.

Багаторічний досвід спеціалістів нашого центру дозволяє нам стверджувати, що ми пропонуємо послуги європейського рівня. Окрім того, в розпорядженні гастроентерологів центру є сучасне модернізоване обладнання. Ми уважно слідкуємо за новинами та розробками у сфері медичного устаткування, та впроваджуємо найкращі розробки вчених.

Наші лікарі постійно підвищують кваліфікацію, вивчають нові методики діагностування та лікування проблем шлунково-кишкового тракту.

Часто трапляється, що люди звертаються до гастроентеролога за власною ініціативою, але нерідко і за направленням від терапевта. Для того, аби своєчасно діагностувати захворювання та уникнути погіршення стану здоров’я, варто записуватись на консультацію до гастроентеролога, щойно з’явилися перші дзвіночки проблеми.

Коли ви звертаєтесь за допомогою до спеціалістів нашого центру, ви можете бути впевнені, що лікар досконало вивчить Вашу історію хвороби, проведе діагностику, встановить діагноз і призначить необхідне лікування, відповідно до Вашого стану на момент консультації та індивідуальних особливостей організму. Для повної картини щодо стану здоров’я пацієнта також може призначатися діагностика – відеоезофагогастродуоденоскопія та капсульна ендоскопія.

Методи традиційної ендоскопії  дозволяють обстежити тільки невелику частину тонкого кишківника, у зв’язку із важкодоступністю цього відділу  шлунково-кишкового тракту для методів інструментальної діагностики. В наш час з появою новітнього діагностичного обладнання  з’явилась можливість отримувати відео зображення не тільки стравоходу, шлунку, дванадцятипалої, а також тонкої кишки та на ранніх стадіях виявляти в цих областях такі важкі захворювання, як хвороба Крона, целіакія, ентерит, дивертикули, пухлини, виразки тонкого кишківника.

Капсульна ендоскопія– новітній сучасний метод діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою мініатюрної відеокапсули.

Методика капсульної ендоскопії полягає в наступному:

Пацієнт ковтає одноразову стерильну відеокапсулу, яка природнім шляхом  проходить по стравоходу, шлунку, дванадцятипалій кишці, тонкому кишківнику, товстій, прямій кишці та автоматично робить кольорові знімки. За 9 годин роботи капсула робить близько 65-ти тисяч високоякісних знімків, які автоматично кодуються та надсилаються записуючий пристрій в жилеті, вдягненому на пацієнті.

По закінченню дослідження відео капсула виходить з організму природнім шляхом, а відеоінформація з пристрою  для запису зображення переноситься на комп’ютер. За допомогою спеціальної програми лікарі продивляються зображення, оцінюють отриману відеоінформацію та роблять діагностичний висновок.

Переваги капсульной эндоскопии

КОМФОРТНІСТЬ ТА БЕЗБОЛІСНІСТЬ

Проведення капсульної ендоскопії не призводить до виникнення болю або дискомфорту  та не потребує знеболення

БЕЗПЕЧНІСТЬ

Під час дослідження відсутні шкідливі впливи на організм людини. Відеокапсула є одноразовою та стерильною, що унеможливлює інфікування пацієнта.

ЗРУЧНІСТЬ

Під час капсульної ендоскопії пацієнт має можливість вільно пересуватися, дивитися телевізор, користуватися мобільним зв’язком, тощо.

ІНФОРМАТИВНІСТЬ

Завдяки капсульній ендоскопії діагностується 90% захворювань стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, які можуть бути виявлені за допомогою фіброезофагогастродуаденоскопії (ФЕГДС)

Капсульна ендоскопія – найкращий сучасний метод  дослідження тонкого кишківника.

Відеокапсульна ендоскопія має високу інформативність  при виявленні причин прихованих шлунково-кишкових кровотеч у порівнянні з рентгенографією (70-100% проти 15-37%).

Результативність досліджень за допомогою відеокапсули перевищує результативність МРТ-діагностики при виявленні поліпів кишківника від 5 до 15 мм, при цьому поліпи менші  за 5 мм виявляються лише відеокапсулою.

Збільшуючи зображення в 8 разів, капсульна ендоскопія забезпечує високу якість оцінки слизової кишки  та є “золотим стандартом” діагностики целіакії – небезпечного захворювання тонкого кишківника,  що без специфічного лікування  може призводити до інвалідізації та смерті пацієнтів.

Показання дозастосування капсульноїендоскопії

 • Анемії  або шлунково-кишкові кровотечі невизначеного ґенезу
 • Діагностована або запідозрена хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, целіакія, ентеріт, синдром подразненого кишківника (СПК)
 • Підозра на доброякісні (поліпи) та злоякісні пухлини тонкого кишківника, в тому числі GIST та нейроендокринні.
 • Болі в животі (абдомінальний біль) невизначеного ґенезу
 • Довготривала діарея та втрата ваги
 • Профілактичні дослідження шлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, тонкого кишківника) у пацієнтів з підвищеною чутливістю

Параметри відеокапсули

Стерильна, одноразова

9 годин роботи

6 світлодіодів

Розмір: 13 мм х 27, 9 мм

Вага: ≤ 6г

Кут огляду: 140 ± 10

Захват: 2 кадри в секунду (QVGA), 0,5 кадри в секунду (VGA)

Роздільна здатність 0, 1 мм

320 x 240 (QVGA), 640 x 480 (VGA)

Кольори 24 бита, 300 000 пікселей

Ендоскопічна капсула розташована в упаковці з постійним магнітом, для того, щоб утримувати її в неактивному стані. Якщо капсула вийнята з контейнера, вона включається автоматично і  готова робити знімки. Для того, щоб почати діагностичну процедуру, пацієнт має проковтнути відеокапсулу, активовану попередньо лікарем за допомогою робочої станції.

Навіть коли капсула знаходиться ушлунково-кишковому тракті, система капсульноїендоскопії дозволяє продивлятися зображення в режимі реального часу, регулювати частоту виконаннязнімків капсулою, освітлення, експозицію.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном (044) 560-76-72